Aktüel 

Will-burt Işık Kulesi Detaylı İncelemesi

Will burt night scan dünyada en çok tercih edilen ışık kulesidir. Dar kent alanlarında, toprak zeminlerde, yeterli elektrik kaynağının bulunmadığı yerlerde tamamen portatif ve hızlı, esnek kurulumuyla geniş alanda, parlak ve pürüzsüz bir ışık kaynağı olarak en makul mobil aydınlatma için kullanılmaktadır. Işık kulesi olarak 6 modelin üzerinde bir çeşitliliği olan Will burt night scan, tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda özelleştirilebilir bir hizmet sunar.,

Işık kulesi modellerine bakıldığında en donanımlı mobil aydınlatma sistemi olan Will burt Night Scan Dikey Işık Kulesi, aracın yanına ve arkasına dâhili kurulabildiği gibi harici olarak kurulabilen ve dikey olarakta monte edilebilen en gelişmiş bir ışık kulesidir.

Işık ve kameralarla desteklenen ve kullanılan kule, genellikle ağır kurtarma araçları, tam ölçekli mobil komuta merkezlerinde, havaalanı kurtarma ve yangınla mücadele araçlarnda, askeri araçlarda ve geniş çekici araçlarında kullanılır. 210,000 lümene kadar ulaşabilen Will Burt Night Scan Dikey Işık Kulesi, maksimum ışık ve yüksekliğin gerekli olduğu her araç için ideal bir mobil ışıklandırma çözümü aracıdır.

Will-Burt Işıklandırma çözümlerine, ilave görüş alanı ve güvenlik için güvenilir, kompakt flaş ışıkları dâhil edilebilir. bununla birlikte anlık flaş, inişli çıkışlı, darbeye dayanıklı polikarbonat tepe ve tabanlı ve 12V’den 24V DC’ye kadar tüm voltajlarda çalışmak üzere otomatik olarak uyum sağlayan bir çifte flaşlı güç kaynağı özeliklerini taşıyan bir üstün nitelikli mobil aydınlatma cihazıdır. SAE J1318 3. Sınıf şartnamelerini karşıladığı gibi, LED çakarları ile çeşitli renkleri olan kehribar, mavi, berrak, kırmızı ve yeşile sahip bir modeldir.

Will burt night scan kriz anlarında rahatlıkla kullanılabilir

mobil aydınlatma sistemleri sayesinde kriz anlarında, afet olaylarında, özellikle zamana karşı önem arz eden olaylarda yüksek ışık kaynağı sağlayarak alanda rahat çalışılmasını gerçekleştiren will burt night scan hızlı aksiyon alınmasında avantaj sağlar.

Arama kurtarma çalışmalarında, mobil aydınlatma sistemleri ve ışık kulesi ile önemli bir kurtarma hizmeti sunar. Araçlara takılabilen, çatılara yerleştirilebilen, sabit bir platforma yerleştirilebilen mobil aydınlatma ile her yönden ışık alma sağlanırken bu sistemler en iyi teknolojiye sahip will-burt night scan ile çalıştırılmaktadır.

Will-burt night scan, kullanılırken olay yerinde eksta alan açılmasına gerek yoktur. Genellikle mobil araçlar üzerine monte edilmesi dolayısıyla olay yerinin çok yakınına ışık kaynağı sağlayabilir.

Zaten bu yönüyle dünyada en çok satılan ve kullanılan mobil aydınlatma sistemi olarak yerini almıştır. 8 farklı konsept ile araç içinde başka alana ihtiyaç duymaksızın çatıya monte edilebilen ve katlanabilen bir ışık kulesiyken amiral gemişi Will burt night scan Dikey ışık kulesidir. En çok ağır kurtarma araçları, mobil koordinasyon merkezlerinde, havaalanı kurtarma, yangına müdahale araçları gibi araçlarda kullanılır. Daha fazla ışık seçeneği ve güç seçeneği sayesinde harici kompresörlerle çalıştırabilme özelliğine sahiptir.

Benzer Konular

Leave a Comment