Nilüfer’de Harika Bir Yüzme Havuzu – Buzpark

Sıcak yaz mevsiminin sıkıcılığını en iyi atabileceğiniz etkinlik, tabii ki de yüzmektir.Özellikle yaz mevsiminde tatile gidemeyenler için veya yüzmeyi sevenler için harika bir yüzme havuzu sunan Buzpark, sizlerin kullanımına hazır halde. Yüzmek için Buzzpark’ı neden tercih etmeniz gerektiğini de kısaca özetleyebiliriz:

 1. Buzpark içerisine bir tane yarı olimpik, bir tane de çocuk havuzu olmak üzere iki adet havuz bulundurmaktadır.
 2. Havuzlar, düzenli olarak Sağlık Müdürlüğü tarafından denetlenmektedir.
 3. Havuzları Temiz Sertifikası bulunmaktadır.
 4. Havuzların pH değeri ve klor değerini denetleyen elektronik bir denetleme sistemi mevcuttur.
 5. Ayrıca Buzpark, havuzlarına yalnız gelen erkek misafirleri kabul etmediği için de buraya ailenizle gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
 6. Şehrin merkezinde yer alması nedeniyle ulaşım kolaydır.

Bursa yüzme havuzu denildiğinde akla ilk gelen yer olan Buzpark havuzlarına geleceğiniz zaman yanınızda mayo bulundurmanız yeterli olacaktır. Sizler de ailenizle keyifli ve serin bir gün geçirmek isterseniz buzzpark.com.tr adresinden detaylı bilgi alarak Buzpark havuzlarını tercih edebilirsiniz.

Yüzme Havuzu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yaz aylarında oldukça tercih edilen yüzme havuzlarını seçerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır. Bunların bazıları şu şekildedir:

 1. Havuzun hijyenik olması gerekir.
 2. Havuzun temiz olduğuna dair mühürlü bir sertifikası bulunmalıdır.
 3. Özellikle de covid-19 virüsü nedeniyle seçeceğiniz havuzun hangi sıklıkla temizlendiğini öğrenmelisiniz.
 4. Havuza günde ortalama kaç kişinin girdiğini gösteren grafiğe göz atmalısınız.
 5. Havuzda bone zorunluluğun olup/ olmadığı gibi hususlara dikkat etmelisiniz.
 6. Havuzun Sağlık Müdürlüğü tarafından denetlendiğine dair belgelere mutlaka bakmalısınız.
 7. Havuza çocuğunuzla gelecekseniz çocuk havuzunun temizliği ve derinliği gibi özelliklerine bakmalısınız.
 8. Havuz suyunun pH değerinin 7,2 ile 7,6 arasında olması gerekir.
 9. Havuz suyunun Klor değerine bakmalısınız.
 10. Havuza giren misafirlerin havuz öncesinde covid-19 kapsamları nedeniyle duş alması ile ilgili bilgilendirme yazılarının panolarda asılı olup/ olmadığına dikkat etmelisiniz.

Tüm bu koşulları yerine getiren yüzme havuzu hem sizin hem de ailenizin sağlığı için yeterli olacaktır. Bursa’da yer alan ve tüm bu koşullara uyan havuzlara ise Buzzpark ev sahipliği yapmaktadır. Bursa yüzme havuzu arıyorsanız Buzzpark’ı tercih etmelisiniz.

Keyifli Bir Yaz Günü Geçirmek İçin Buzzpark’ı Tercih Edin!

Sıcak yaz günlerinde ailenizle, arkadaşlarınızla, çocuklarınızla keyifli bir gün geçirmek isterseniz buzzpark yüzme havuzları hizmetinize açık bir şekildedir. Bursa’da yer alan en nezih ve en güzel yüzme havuzlarına sahip olan buzzpark’da yeme- içme gibi etkinliklerinizi gerçekleştirmeniz için cafe ve restoranlar da bulunmaktadır.

Buradaki havuzlar havuz başı Bursa kına organizasyon veya bursa havuz başı düğün konseptinde de kullanıldığı için estetik açıdan da oldukça güzel görünmektedir. Geniş ve yeşille kaplı bahçesinde dilediğiniz gibi güneşlenebilirsiniz ve keyifli anlar geçirebilirsiniz. Bu hizmete ulaşmak için tek yapmanız gereken buzzpark.com.tr adresine başvurmaktır.

Benzer Konular

Leave a Comment